Konsept

Yeni çağın yaşam kültürünün bütün unsurlarını bir arada sunan Aşiyan Konakları; siz ve aileniz için her şeyi düşündü. Konforlu bir yaşam için gerekli her şeyi dairenizde hazırladı. Sosyal tesisler, havuz, spor salonu, kreş, cami, restoran, gölet ve oyun parkına kadar bütün ayrıntıyı tek bir çatı altında topladı. Size sadece Aşiyan Konakları’nı keyfini sürmek kaldı.

Talep Formu
Aşiyan Konakları’ndaki Tüm Detaylar, Hayatınızı Kolaylaştırmak İçin Düşünüldü!

İmkanlar

Aşiyan Konakları’nda Her Şey Elinizin Altında Olacak. Merkezi Konumuyla Her Yere 10 Dakika Mesafedesiniz. Modern tarzda hazırlanmış çelik kapılar sizi karşılayacak. Membran kapaklı vestiyer daha kapıdan içeri girer girmez sizi yüklerinizden kurtaracak. Siemens 3’lü Ankastreyle mutfağınız hem çok şık hem de çok kullanışlı olacak. Granit tezgah sayesinde artık mutfağınızda iz kalmayacak. Şık mutfak dolaplarınızı bütün komşularınız çok konuşacak. Monoblok dolgu kapılar evinizin stilini ortaya çıkaracak. Membran kapaklı banyo dolapları, akrilik duş teknesi ve kabin, şık bataryalar ve 1. sınıf seramikler evinizin tüm detaylarını tamamlayacak. Ebeveyn banyosu ve giyinme odaları gününüzü kolaylaştıracak. Siemens marka merkezi süpürge sistemiyle artık her yeri kolayca süpüreceksiniz. Çöp öğütme sistemiyle bütün çöpler dışarıda. Hermetik kombi ve oda termostatı size pratik çözümler sunacak.

Aşiyan Konakları’nda Sosyal Hayat İçin Sınırsız İmkan Var!

Yaşam

Çayınızı keyifle yudumlayacağınız 2 adet gölet sizi bekliyor. Göl restoran ve cafelerde günün yorgunluğunu atacaksınız. Siz cafe ve restoranlarda dinlenirken çocuklarınız kauçuk zeminli oyun parkında çok eğlenecek. Ayrıca çocuklarınızı site içindeki kreşe bırakıp, kendinize zaman ayırabileceksiniz.

Spa merkezinde; sauna, jakuzi ve buhar odasını kullanarak bütün stresinizi atacaksınız. İçeceğinizi alıp, yazın havuzda serinleyebileceksiniz.  Fitness salonu sayesinde hep fit kalacaksınız. İsterseniz Tenis, futbol ya da basketbol oynayabileceğiniz bir saha sizi bekliyor.

Alışverişleriniz için siteden dışarı çıkmaya gerek yok, marketiniz hemen yanı başınızda olacak. Asansörle yorulmadan hemen dairenize çıkacaksınız.

Site içerisindeki cami sayesinde ibadetinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Toplantılarınız için çok özel bir salon sizleri bekliyor. Site Yönetimi temizlikten tadilatı her şeyinizle ilgilenecek.