Emlak Servislerimiz

Emlak Servislerimiz


  • Size sunduğumuz hizmetlerimizi inceleyin.
    Binlerce aile Hür Emlak Gayrimenkul ile tapusunu teslim aldı

Önemli Hizmetlerimiz:

Bizler gayrimenkulün yanı sıra tüm emlak kategorilerinde hizmetler veriyoruz. Fakat önem verdiğimiz banko faaliyetimiz gayrimenkul üzerinedir. Gayrimenkul satışı, kiralama hizmetlerinde kredi konularında uzman ekibimiz tarafından sizler için en uygun taksit seçenekleriyle konut kredisi uygulamaları yapılmaktadır. Bankalar prosedürüne uygun evrak düzenlemeleri ve konut nitelikleri araştırması yapılarak, gayrimenkul sahibi olmanızı sağlıyoruz. Daha çok düzce satılık gayrimenkul alımlarında kredi kullanmak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Üstelik en uygun faiz seçeneklerini sizler için karşılaştırarak olumlu bir başvuru süreci geçirmenizi sağlıyoruz. Sizlerde düzce satılık kategorisinde gayrimenkul arıyorsanız, düzce satılık ilanlarımızı kontrol edebilirsiniz. Düzce satılık ilanlar kategorimizde sizlere en uygun ilanlar özenle hazırlanmıştır.


Portföy Bölgelerimiz:

Düzce,Akçakoca,Bolu,Adapazarı,Karasu,Zonguldak il ve ilçelerinde.Uzman ve eğitimli emlak gayrimenkul danışman ekibiyle hizmetinizdedir.Gayrimenkul hizmetini en profesyonel şekilde yasal çerçeveler içerisinde sizlere sunmaktayız.Kiralık veya satılık ev,iş yeri,fabrika yada arsa arayanlar düzce Hür Emlak Gayrimenkulü tercih ettiği gibi mülk sahiplerinin’de ilk tercihi yine düzce Hür Emlak Gayrimenkul olmaktadır.

İnternet sitemiz sayesinde 7/24 aradığınızı bulabilirsiniz.Konusunda bilgili personelimiz sizinle mutlaka ilgilenecektir.

Hizmetlerimiz sadece kiralama yada satmakla sınırlı değil,bu işlemler tamamlanıncaya kadar takibi de yapılmaktadır.

Biz sadece gayrimenkul işi yapan bir emlakçi değil aynı zamanda müşterilerimizin en hızlı çözüm ortağıyız.

Bizi tercih ederek sadece ne istediğinizi söylemeniz yeterli isteklerinizi yerine getirmek Hür Emlak Gayrimenkul danışmanlığı işi.

Alanlarımız:

Ev-Arsa/Dükkan/Daire/Emlak Alım-Satım