duzcehuremlak.com

Android Uygulaması
Uygulamada Aç
Giriş Yap Hesap Oluştur ÜCRETSİZ İLAN VER

Çağrı Merkezi / (0850) 693 00 81

Hizmet Sözleşmesi

Anasayfa Hizmet Sözleşmesi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hizmet Sözleşmesi

duzcehuremlak.com'u kullanan ve alışveriş yapan tüm müşterilerimiz, aşağıdaki ana madde ve alt maddelerden oluşan şartları kabul eder.

1.Bireysel ve Kurumsal SORUMLULUKLARI
duzcehuremlak.com 'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından duzcehuremlak.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca sistemimiz ücretsiz bir platformdur.1 Kere Ücretsiz ilan verip 2.İlanlarınızda Size uygun Mağaza Paketlerimizden faydalanabilirsiniz. 
a. duzcehuremlak.com adına sizden ücret talep eden olursa itibar etmeyiniz.Satın almayı veya kiralamayı düşündüğünüz gayrimenkul için tanımadığınız kişi veya kişilere kapora, avans, ön ödeme ve sair adlar altında herhangi bir ödeme yapmayın.
b. duzcehuremlak.com, üyenin sözleşme konusu ürünlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.
c. Site üzerinden deneme amaçlı sahte sipariş verilmesi yasaktır. Tespit edildiği taktirde üyelikleri iptal edilecek olup kayıt olurken belirtikleri e-posta ve gsm numaraları, ip numarası ile bir daha hesap oluşturulamaz.
Borçlar Kanunu’na göre aracılık sözleşmesi yazılı olarak yapılmadıkça geçerli değildir ve yazılı bir anlaşma yapılmadan verilen kapora, avans veya ön ödemenin hukuken bir geçerliliği yoktur. Kapora, avans veya ön ödeme yapılması sonrasında gayrimenkulün teslim edilmemesinden duzcehuremlak.com sorumlu değildir.Kullanıcıların ve Üyelerin paylaştıkları emlak gayrimenkul içerikleri ve doğrulukları  ve güncelliği ile firmamız sorumlu değildir.Sadece Hür Emlak - Ofisine ait Satılık,Kiralık Emlak İlanları ile ilgili doğruluğunda sorumludur.
d.Kurumsal Üyelere tanımlanan ve üye olan Ücretsiz 0850 hat Sorumlulukları:İş bu sözleşme konusu;duzcehuremlak.com 'a kurumsal üye olan ABONEYE tahsis edilen Hür Emlak - Türkiye'nin En Büyük Ücretsiz Emlak Sitesi Adına kayıtlı ve çıkışlı Ücretsiz 0850 hat kullanımına dair sanal santral hizmetlerine ilişkin şartları şimdiden kabul ve taahhüt etmiştir.

e.İlan Verme Kuralları - Emlak

1.İlan başlığında ve ilan açıklama bölümünde sadece gayrimenkul hakkındaki bilgiler yer almalıdır. Belirtilen bölümlerde reklam içerikli yazı yazılmaması, link eklenmemesi gerekmektedir.
2.Yayınlanmak istenen ilanlarda kullanılan fotoğraflar ve videolar satılan / kiralanan gayrimenkule ait olmalıdır.
3.İlan girişlerinde belirtilen kriterlerde (metrekare, oda sayısı, bulunduğu kat, fiyat v.b.) doğru bilgiler yer almalıdır.
4.Eklenen fotoğrafların içeriğinde firma logoları veya farklı web sitelerinin link ya da isimleri yer almamalıdır.
5.Her bir ilan için farklı resimler kullanılmalıdır, aynı konumda dahi olsa aynı resim ikinci bir ilanda kullanılmamalıdır.
6.Emlak ilan girişleri mutlaka mal sahibi tarafından veya mal sahibinin onayı alınarak yapılmalıdır.
7.Satılık veya kiralık gayrimenkuller için temsili fiyat verilmemeli, kredi veya kooperatif borcu olan dairelerde fiyat olarak kooperatif kalan borcu veya bankaya ödenecek tutarın toplanarak fiyatın girilmesi gerekmektedir.
8.İlan açıklama bölümlerinde web sayfası, mail adresi ve firma iletişim bilgilerine yer verilmemelidir. Telefon numarası ve kullanıcı adı sadece “Kullanıcı bilgileri” bölümünde yayınlanmalıdır. Mağaza kullanıcıları mağazaları için tanıtım sayfası hazırlayarak iletişim ve adres bilgilerini bu alanda yayınlayabilirler ancak web sayfası ismi belirtmemeleri gerekir.
9.İlan başlığı veya açıklamasında “alınır”, “aranıyor” vb. ibarelere yer verilemez.
10.İlan tarihi 2 yıl ve eski olan ilanlar yayına alınamaz.
İlan verme kurallarını kabul eder.

2.KENDİNE AİT KURUMSAL MAĞAZA SORUMLULUKLARI Hür Emlağın
a. duzcehuremlak.com, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar. arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder
c.Sözleşmede yapılacak değişiklikler duzcehuremlak.com, dilediği zaman sitede sunulan ürünleri ve hizmetleri  işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.
d. Delil Sözleşmesi Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.
3. BİLGİ GİZLİLİĞİ
a. duzcehuremlak.com, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.
b. Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

4-Hür Emlak Aracılığı ile ve yayınlanan emlaklara müşteri bulursa bizzat, Satılan (Satılık) gayrimenkul Tellallık (simsarlık) sözleşmesinde ve şartlarında hak kazanır.Yayın yapan Bireysel ve Kurumsal Sorumlulukları

a. Bireyseller için Tellallık (simsarlık) Sözleşmesi: Taşınmaz sahibi/Satıcı iş bu sözleşmenin hizmet sözleşmesini üyelik işlemlerinden itibaren kabul ve taahhüt etmiş olur.Söz konusu taşınmazın satış bedelinin %.3’ unu Hür Emlak Komisyonu olarak emlakçıya (Satıcı %3 olarak)ödemeyi kabul ve taahhüt ederler. Sahibinden bizzat yayınlanan ilanlara Hür Emlak Şirketi müşteri bulursa, satıcı olan, yayınladığı tutar üzerinden komisyon ücretinin %3 unu ödeme kabul ve taahhüt eder.Hür Emlak Şirketine.Satıcı olan sahibinden Kendi müşterisini duzcehuremlak.com sitesinden yayınlayarak bizzat kendi bulursa hiçbir şekilde Hür Emlak komisyon ücreti ödemeyecektir."Yanlız Aşağıdaki Aracılıkta Sözleşme Maddeleri içinde (d),(e),(f),(g) Satıcının satımda, vazgeçme durumda Maddeler geçerlidir.Kullanıcılar kabul ve taahhüt eder."

b. Emlakçılar için Tellallık (simsarlık) Sözleşmesi: Taşınmaz sahibi/Satıcı iş bu sözleşmenin hizmet sözleşmesini üyelik işlemlerinden itibaren kabul ve taahhüt etmiş olur.söz konusu taşınmazın satış bedelinin %.1.5’ unu Hür Emlak Komisyonu olarak emlakçıya (Satıcı %1.5  olarak)ödemeyi kabul ve taahhüt ederler.Emlakçıların bizzat yayınlanan ilanlarına Hür Emlak  Şirketi müşteri bulursa kendi satıcı olan emlak firması alacağı komisyon ücretinin %1.5 unu ödeme kabul ve taahhüt eder Hür Emlak  Şirketine.Satıcı olan emlak firması Kendi müşterisini duzcehuremlak.com sitesinden yayınlayarak bizzat kendi bulursa hiçbir şekilde Hür Emlak komisyon ücreti ödemeyecektir."Yanlız Aşağıdaki Aracılıkta Sözleşme Maddeleri içinde (d),(e),(f),(g) Satıcının satımda, vazgeçme durumda Maddeler geçerlidir.Kullanıcılar kabul ve taahhüt eder."

c. İnşaat Firmaları için Tellallık (simsarlık) Sözleşmesi: Taşınmaz sahibi/Satıcı iş bu sözleşmenin hizmet sözleşmesini üyelik işlemlerinden itibaren kabul ve taahhüt etmiş olur.Söz konusu taşınmazın satış bedelinin %.1,5’ unu Hür Emlak Komisyonu olarak emlakçıya (Satıcı %1.5  olarak)ödemeyi kabul ve taahhüt ederler. İnşaat Firmaları bizzat yayınlanan ilanlara Hür Emlak Gayrimekul Şirketi müşteri bulursa, satıcı olan, yayınladığı tutar üzerinden komisyon ücretinin %1,5 unu ödeme kabul eder Hür Emlak Şirketine.Satıcı olan İnşaat Firmaları Kendi müşterisini duzcehuremlak.com sitesinden yayınlayarak bizzat kendi bulursa hiçbir şekilde Hür Emlak komisyon ücreti ödemeyecektir."Yanlız Aşağıdaki Aracılıkta Sözleşme Maddeleri içinde (d),(e),(f),(g) Satıcının satımda, vazgeçme durumda Maddeler geçerlidir.Kullanıcılar kabul ve taahhüt eder."

Aracılıkta Sözleşme Maddeleri:

d. Taşınmaz sahibi/Satıcı iş bu hizmet sözleşmesinden sonra satımdan vazgeçer veya emlak komisyoncusunun dışında gelişen herhangi bir sebeple tapudaki satışı gerçekleştirmezlerse vazgeçen sadece satıcı veya satışa engel çıkaran taraf simsarlık ücreti olarak satış bedelinin %5 oranında meblağı ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

e. Emlakçinin komisyon ücreti iş bu hizmet sözleşmesini kabul ettiği tarihte muaccel hale gelir.Emlakçinin ücretinin zamanında ödenmemesi halinde hiçbir ihtar ve uyarıya gerek kalmaksızın aylık %5 temerrüt faizi uygulanır.

f. Taraflar sözleşmenin tüm maddelerini okuyup müzakere edip hiçbir baskı ve etki altında kalmadan hür iradeleriyle hizmet sözleşmesini kabul ve taahhüt etmiştir.Bireysel,Emlakçılar,İnşaat firmalarını kapsamaktadır.

g. Hükümlülük bilgisi:Yayınlanan Emlaklarla ilgili Bireysel ve Kurumsal emlak ilanları bizzat Hür Emlak Mal Sahibi ve yayını yapan kişi ve kişiler tarafından ile irtibat ettiğinde, müşteri bulunmasına, aracılık ederse, ettiği zaman komisyon ücreti alma hakkına sahiptir."Satıcının satımda, vazgeçme durumda Aracılıkta Sözleşme Maddeleri içinde (d),(e),(f),(g) Maddeleri geçerlidir.Kullanıcılar kabul ve taahhüt eder."

5. KAYIT VE GÜVENLİK
Müşteri, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.Müşteri, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firma sorumlu tutulamaz.
6.  UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ
İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde Düzce Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
7. KULLANICI KAMPANYA DUYURUSU
Bireysel ve Kurumsal Üyeler, Kampanya ve Cep Telefonuna Gelen Hür Emlak Başlıklı SMS duyurularını almayı kabul ve taahhüt eder.
8. Hizmet ve Gizlilik Politikası'ndaki Değişiklikler Şirket, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman değiştirebilir. Güncel Gizlilik Politikası, Veri Sahibi'nin Platform'u bir sonraki ziyaretinde Platform üzerinden ya da e-posta veya kısa mesaj gibi yöntemlerle kendisine bildirildiği tarihte yürürlük kazanır.


Soru ve Sorunlarınız için  0850 693 00 81 nolu telefonu arayabilir, destek@duzcehuremlak.com yada duzcehuremlak.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Mesaj Göndermek için tıklayın!

 
 
 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 693 00 81

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
App Store App Store