Loading...

duzcehuremlak.com

Android Uygulaması
Uygulamada Aç
Giriş Yap Hesap Oluştur ÜCRETSİZ İLAN VER

Çağrı Merkezi / (0850) 693 00 81

Hürgrup: Yıllardır Devam Eden Güvenli Hizmetin Hikayesi

Anasayfa Yazılar Hürgrup: Yıllardır Devam Eden Güvenli Hizmetin Hikayesi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hürgrup: Yıllardır Devam Eden Güvenli Hizmetin Hikayesi

Hürgrup: Yıllardır Devam Eden Güvenli Hizmetin Hikayesi

Hürgrup, Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı ile yola çıkmıştır. 2013 yılından bu yana piyasayı en iyi şekilde değerlendirerek, bünyesine farklı hizmet dalları eklemiştir.

Serüvenimiz, hizmet sektöründe profesyonel adımlarımızla büyüyerek devam ediyor…

Kurumsal Hizmetin Başlangıcı

2013 yılının haziran ayında Hür Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı olarak hizmet verilmeye başlanmıştır. Eylül ayında ise kurumsal hizmet verilmesi, resmi olarak da hizmet haklarının tek çatı altında toplanması adına Hürgrup olarak yola devam edilmiştir. Grup şirketi olarak yola çıkılması ile farklı hizmet seçeneklerinin de tek bünyede toplanması sağlandı. Yeniliğe açık ve daima gelişmeyi sağlamak adına geniş yelpazeden hizmet verilmeye devam ediyor.

Hürgrup Kurucusu tarafından, izlenen politikalar ve müşteri memnuniyeti, basında duyuruluyor. Çalışmaların tarafınıza sunulması sağlanarak, piyasadaki ilk sırasını koruyor.Hürgrup Kimin kim kurdu? Hürgrup 2013 yılında kuruldu.hurgrup.com’un sahibi ve Kurucusu  Hürkerim KÜÇÜKUSTA ’dır.1987 yılında Düzce'de doğdu.İlk,orta ve lise tahsilini Düzce’de yaptı.2005 yılında.Babasının memuriyet hayatından sonra kendi aile şirketini kurdu.Daha sonralardan farklı sektörlerde de ticari hayatı oldu.Hürgrup kurucusu, bu ailenin en iyi şekilde hizmet vermesi için çalışmalarını sürdürmektedir. TÜRKİYE’DE büyümekte olan internet girişimlerine yatırım yapmaktadır. 2005 yılında iş hayatına profesyonel şekilde giriş yapması, kurduğu aile şirketi ile anlaşılıyor. Farklı pek çok sektörde yer almış olması ise kurucunun ticari hayatının geniş bir yelpazeden oluştuğunun en önemli kanıtı.

Hürgrup Ailesi, gelişmeyi ve her zaman ilk sırada yer almayı ilke olarak benimsenmiştir…

Hizmet Sektöründe Büyümek

Yer aldığı her hizmet sektörü için firmanın başarı hikayesini devam ettirdiğini göreceksiniz. Piyasanın gerekliliklerine uyum sağlanarak, her alanda müşterilerin talepleri en hızlı şekilde gerçekleştirilir. Yola Emlak Ofisi Danışmanlığı olarak çıkmış olan firma, bu yolda kendisini farklı alanlarda da geliştirmeyi başarmıştır.

İşte, Emlak Grup olarak yer alınan sektörler…

Hür Emlak: Emlak ofisi üzerinden satışlar yapılır. Kurumsal şekilde en önemli ihtiyaç olan barınmanın güvenli şekilde karşılanması sağlanır. Online seçenekler ile müşterilerin en iyi fiyattan en kaliteli evlere ulaşılması için hizmet verilir.

Hür Otomotiv: Otomotiv satışlarının yapılması da en az emlak ofisinde olduğu gibi yoğun şekilde sağlanıyor. Müşterilerin talepleri anında karşılık buluyor. Çok sayıda seçeneğe ulaşacak olmanın avantajını değerlendirmeniz, profesyonel Hür Grup hizmeti sayesinde mümkün oluyor.

Hür Rent a Car: Evet, satışı yapılan arabaların dışında günlük ihtiyacın da karşılanması adına araba kiralama hizmeti veriliyor. Her il için sunulan ve size teslim edilen arabalar, güvenliğinizin sağlanacağı arabalardır. Endişe duymadan en uygun fiyatlardan kiralama yapılabilir.

Hür Haber: Hizmet verilen alanlar bunlarla sınırlı değil. Elbette Hür Haber olarak da hizmet veriliyor. Güncel haberlere anında ulaşmanız, yapılan yayınlar ile oluyor. En doğru haberlere, etkili iletişimin sağlandığı içeriklerden ulaşın.

Hür Radyo: Hizmet sektöründe sağladığı güncel haberleri sunmanın ötesinde, radyo yayını ile de Grup şirketinin vizyonu genişletilmiştir. Radyo seçeneği ile adını çok daha evrensel şekilde duyurması sağlanmıştır. Kaliteli hizmetin seçenekleri arttırılmıştır.

Çıktığı yolculuğu serüvene dönüştüren, elbette bu yolculukta attığı doğru adımlar olmuştur. Büyüyerek yılları değerlendiren şirket, müşteri memnuniyeti konusunda piyasada yarışılmaz hale gelmiştir. Hür Grup Şirketi olarak hizmet konusunda herhangi bir sorun yaşanmaması sağlanıyor. Gerektiğinde yapılan karşılaştırmalar ile siz de piyasadaki en iyi hizmetin pek çok alanda verildiğini göreceksiniz. Yaptığınız küçük bir araştırma, en iyiye ulaşmanız konusunda yardımcı olacak.

Müşterilerin Avantajı Ne Oluyor?

Hizmet seçenekleri kapsamında, müşterilerin avantajı ne olacak sorusunu sorabilirsiniz. Adını kısa sürede duyurmuş olan firma, elbette sizleri düşünerek hareket ediyor. Geliştirilmiş olan politika sayesinde, son derece avantajlı hizmet almanız sağlanıyor.

İşte, müşterilerine sunulan fırsatlar…

Hür Emlak hizmeti sayesinde, ev almak artık çok kolay. Banka kredisiz ev almak herkesin hayali. Kendi hayallerine sizin hayallerinizi de katan Emlak firması, kısa süre içinde ev sahibi olmanızı sağlıyor. Özveri ile yapılan çalışmalar, piyasada ilk akla gelenin olunmasını sağlıyor. Banka kredisi emlak fırsatlarını kendi geliştirmiş olduğu satış modellerini kullanarak gerçekleştiriyor. Tamamen sizin istediğiniz bir eve sahip olmak için sunulan fırsatları avantaja çevirin. Daha iyisini hak ettiğini düşünen herkes için ev satışı yapılır.

Avantajımız ne olacak diye sorduğunuz soruya verilecek yanıtlar arasında kefilsiz vade farksız ev satışı da olacak. Satılık evlerde sunulan bu fırsatı değerlendirmek tamamen size bırakılıyor. Şimdiye kadar sayısız şekilde mutlu edilen aileler, hayal ettiği evde avantajlı şekilde oturmanın keyfini çıkarıyor. Hazır daireler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Online siteleri değerlendirmek, yapılan satışlar hakkında bilgi almak ve iletişim numaralarından firma yetkililerine ulaşmak mümkün olacaktır. Seçim sizin…

Kiralık daireler Hür Emlak araması yaptığınızda, satış dışında kiralayacağınız evler için de mümkün olan en iyi koşulların oluşturulacağını göreceksiniz. Bunu dikkate alarak, fırsatları kaçırmayın. Firmanın mutlu ettiği aileler arasında yer almak sandığınızdan çok daha kolay. Şirket hedefi müşterilerin genel anlamda piyasada ulaşamadığı her hususta destek görmek. Edinilen politika sayesinde, müşterilerin avantajlı şekilde hizmetten yararlanması sağlanmaktadır. 

Sunulan fırsatları değerlendiren her aile hizmet sektöründe ekonomik kârageçer…

Emlak Sektöründe Son Durum

Hür Grup sektörde ivme almış ilerlerken, emlak piyasasında neler oluyor? 2018 – 2019 emlak piyasasıdüşünüldüğünde firma nerede? Ne yazık ki Türkiye genel durum söz konusu olduğunda, ev satışlarının geçtiğimiz yıllara göre düşüşe geçtiği görülüyor. TÜİK tarafından sunulan istatistik raporlarına göre, emlak sektöründe yavaşlama söz konusu. 

Hür Emlak 2018 2019 satışları kapsamında yapılan değerlendirme ise bu durgun dönemin en iyi şekilde atlatıldığı yönünde. Piyasanın durumuna göre yapılan tahminler beklenenin üstünde satış yapıldığını gösteriyor. Bu durumda koşullara uygun şekilde yapılan değişiklikler ile müşterilerin alım gücünün gözetilmesinden kaynaklanıyor. ‘‘Konut satışları azaldı’’ şeklinde yapılan pek çok haber, sektöre ayna tutmaya yetiyor. Bunun beraberinde şirketin izlediği politikanın doğru olmasından kaynaklanan başarılı sonuçların olduğu söylenebilir.

Düzce 2018 – 2019 Emlak Piyasası

Genel değerlendirme olarak ele alınan Türkiye’nin durumu, Düzce’nin belli bölgeleri için geçerli. Satışların düşmüş olduğu, çoğu zaman müşterilerin artan faizlerden dolayı ev alımlarında çok da talep kar olmadığı soncuna ulaşılıyor. Genel veriler dahilinde Düzce’nin de satış seyrini azaltarak izlediğini söyleyebiliriz. Hür Grup ise satışlardan en büyük pastayı almayı başarmıştır. Bunun sebepleri arasında ev satışlarında faizsiz imkanlar tanınması ve müşterilerin taleplerine göre hareket edilmesi sayılabilir.

2019’da Hedefler Büyük…

Elbette azalan satışlardan büyük bir pasta dilimi alınması, firmanın olağan seyrinde devamlılığının yeterli görülmesi demek değildir. Satışların artması ve hizmet verilen her sektörde aranan isim olunması için çalışılacaktır. Hür Grup ailesi deneyimi sayesinde en iyi şekilde atlatılmış olan satış azlığı döneminin ardından yepyeni bir döneme giriş yapılması sağlanmıştır. Hedeflere ulaşılması ve planlandığı şekilde hareket edilmesi, son derece önemli.

Hür Grubun Artan Başarısı 

Hür Grup yerel değil, evrensel anlamda da Emlak sektöründe Hür Emlak güven ve kalitesi ile anılıyor. Ayak uydurmuş olduğu online piyasa ile satışların devamlılığın sağlanmış olduğu görülüyor. Peki, şirket geniş yelpazede hizmet vermeyi nasıl başarıyor? Düzce’de başlayan bu yolculuk nasıl Türkiye’nin dört bir yanını kapsayacak hale geldi?

Bireysel ve Kurumsal Üyelik Seçenekleri;

Resmi web sitesi

Emlak Ofisinden

Sahibinden

Emlak Danışmanından

İnşaat Firmasından

Hizmet veriliyor. Bu sayede kısa sürede satıcı ile alıcının buluşturulması sağlanıyor. Sizin tam da ihtiyacınız olan bir ev ile evin satışı için talep oluşturan kişi bu hizmeti en iyi şekilde değerlendirmiş oluyor. 

Hür Grup emlak – otomotiv – alanlarındaki satış ve kiralama fırsatlarını kaçırmayın…

Artan rekabet koşullarına uyumlu hizmette ilk hedef müşteri memnuniyeti…

hurgrup.com


Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 693 00 81

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
App Store App Store